Apartament 1+1 me qira te Rruga e Elbasanit ne Tirane

 • 300€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qira te Rruga e Elbasanit ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, prane Deges se Thesarit, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 58 m2, kati i 4 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe eshte i shtruar i gjithi me parket. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 300 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME