Apartament 1+1 me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane

 • 320€
21 Dhjetori

Apartament 1+1 me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane

21 Dhjetori
 • 320€

Details

 • Property ID: 20903
 • Price: 320€
 • Property Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692726475

Description

21 Dhjetori, pran Hotel Mondial, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 63 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe korridor, i mobiluar ne menyre moderne, kondicioner, orientim me diell.

Jepet me qera 320 Euro

 • Address 21 Dhjetori
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Eridion MY HOME
 • Eridion MY HOME