Apartament 1+1 me qera, Kristal Center

 • 500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692070455

Description

Apartamenti ndodhet tek Kristal Center.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja totale 67 m2.
 • Kati i 5 banim.

Organizimi:

 • Ambjent Ndenje + Gatimi
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Informacione te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri.
 • Ashensor.
 • Apartamenti jepet me qera i mobiluar.
 • Kondicioner.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania