APARTAMENT 1+1 DHE GARSIONERE PER SHITJE TEK KOMPLEKSI AURA, NE RRUGEN DRITAN HOXHA!

 • 148.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, TEK KOMPLEKSI AURA, NE RRUGEN DRITAN HOXHA!
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, TEK KOMPLEKSI AURA, NE RRUGEN DRITAN HOXHA!
 • 148.000€

Details

 • Price: 148.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676321311

Description

Shitet apartament 1+1 dhe garsionere ne Kompleksin Aura ne rrugen Dritan Hoxha,shume prane bankes Pro Credit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim,ne nje pallat 11 katesh brenda Kompleksit.
Ka nje planimetri kuadratike me orientim veri lindje.
Punimet jane ne faze karabina.
1+1 organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen,1 dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon ndersa garsionjerja ne dhome ndenjeje me ambient gatimi dhe nje tualet. Mundesi shume e mire investimi sepse zona ka kerkes te larte qeraje
Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

 • Address TEK KOMPLEKSI AURA, NE RRUGEN DRITAN HOXHA!
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century21 Everest
 • Century21 Everest