APARTAMENT 1+1

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692089919

Features

Description

QERADHENIE > GARSONIERE & 1+1
RRUGA E KAVAJES
PRANE ISH PARKUT DHE KONDOR CENTER
| 68 M2 | 300 Euro
kati 2,
1 banjo,
ambjent gatimi,
sallon ndenje,
1 dhome gjumi,
1 ballkon,
i mobiluar,
gjendja: shume e mire,
ARREDIM I PERSOSUR
300 Euro Total/muaj
E diskutuesheme

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
orbis_real_esate
 • orbis_real_esate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
orbis_real_esate
 • orbis_real_esate