Aparament në shitje, Mali i Robit

 • 60.000€
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
qera
, Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 52 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355682124693

Description

Shitet apartament tek Mali I Robit, Golem. Ndodhet në një zone shumë të preferuar dhe të frekuentuar gjatë sezonit turistik dhe jo vetëm, I pozicionuar në vijë të dytë bregdetare.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 52 m2 dhe tipologji 1+1. Është I organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e katërt banim, ndërtim pa ashensor. Cmimi 60,000 euro.
Për më shumë infromacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce