Ambjente biznesi ne shitje

  • 2.500€
, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjente biznesi ne shitje

, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 2.500€

Details

  • Price: 2.500€
  • Size: 250 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ambjente biznesi në shitje tek Farmacia 10, Tiranë.
Farmacia 10 është një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës. Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qendrat e banuara.
Ambjentet e biznesit posedojnë një sipërfaqe prej 250-300m2. Kanë mundesinë që të bashkohen me biznesin e katit të parë. Ambjentet janë të përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes për 250m2 – 2500 Euro/m2.
Cmimi i shitjes për 300m2 – 3000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting