Ambjent zyrash me qera, Zogu i Zi

 • 3.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 2900 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693650262

Description

Ambjenti ndodhet tek Zogu i Zi, Rruga “Muhamet Gjollesha”.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqja 290 m2
 • Kati 1 teknik.

Organizimi:

 • Mundesi openspace
 • 4 Tualete

Te dhena te tjera:

 • Ambjenti jepet bosh.
 • Buze rruge.
 • Fasade xhami nga rruga kryesore.
 • Totalisht i investuar.
 • Hyrje te dedikuar.
 • Ambjenti  eshte opsion ideal per investim si zyra, klinika  etj.
 • Lokacion shume i preferuar per investim.

Cmimi 3000 euro/muaj.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania