Ambjent zyrash me qera, Kongresi i Manastirit

 • 500€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693650262

Features

Description

Ambjenti ndodhet tek Kompleksi ASL, Rruga Kongresi i Manastirit.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale ambjenti: 45.4 m2.
 • Siperfaqe neto: 36.1 m2.
 • Kati 1 teknik.

Organizohet nga:

 • 1 ambjente pune
 • Tualet
 • Ballkon

Te dhena te tjera: 

 • Ambjenti jepet bosh.
 • Pjese e nje ndertimi te ri.
 • Pamje nga rruga kryesore.
 • Mundesi e mire shfrytezimi per zyra apo klinika.
 • Administrimi i pallatit 25 euro.
 • Zona te ofron mundesin e cdo faciliteti ne kohe te shkurter dhe lehte e aksesushme ne qytet.

Cmimi 500 euro.

Per me shume informacion apo nje vizite ne ambjent na kontaktoni!

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania