AMBJENT I INVESTUAR I PERSHTATSHEM PER CDO BIZNES NE RRUGE ME LEVIZJE E AKSESUESHME NGA MAKINAT DHE KEMBESORET

 • 550€
, MYSLYM SHYRI

Details

 • Price: 550€
 • Size: 25 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

AMBJENT I INVESTUAR I PERSHTATSHEM PER CDO BIZNES NE RRUGE ME LEVIZJE E AKSESUESHME NGA MAKINAT DHE KEMBESORET

🏠 JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
📍 MYSLYM SHYRI
📐 25M2
~ I INVESTUAR
📄 ME HIPOTEK
⬆ KATI 0
~ ME FASADE XHAMI
CMIMI :550€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI: 0698942059
KODI:DD2

 • Address MYSLYM SHYRI
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS