Ambjent biznesi në shitje, Sarandë

 • 100.000€
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 180 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0695431561

Features

Description

Ambjenti ndodhet prane Restorant Oxhaku, Sarande.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe e brendshme: 180 m2.
 • Kati -1.

Organizimi:

 • 1 Ambjent Open Space
 • Tualet

Te dhena te tjera:

 • Ambjenti shitet bosh.
 • Buze rruges kryesore.
 • Mundesi shume e mire investimi per ambjent magazinimi ose klinika.
 • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
 • Zonë tepër e preferuar që të ofron të gjitha facilitetet e nevojshme në një kohë të shkurtër.

*Fotoja e pare ilustruese.

Për më shumë informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!

 • Address Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania