Ambjent biznesi me qera-Rruga Isamil Qemali

 • 5.500€
, Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
qera
, Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 5.500€

Details

 • Price: 5.500€
 • Size: 500 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Ambjent biznesi me qera-Rruga ”Isamil Qemali”, Bllok, Tiranë
Ambjent per zyra me qera tek Rruga ”Ismail Qemali”. Ambjenti ka sipërfaqe 500 m2, e ndare ne hapesira te ndryshme. Keto hapesira mund te pershtaten ne zyra, ambjente per punonjesit, ambjent per mbledhje, dhe ambjent pushimi. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt pronesie.
Kjo eshte nje prone qe ndodhet ne nje zone kyce dhe ofron shume facilitete, mund te pershtatet per: klinike dentare, call center, zyra avokatie, arkitekture, zyra kompjuterike etj
Cmimi i qerase 5500 Euro/muaj/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting