Ambjent biznesi me qera-Ish Ekspozita

  • 800€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
  • 800€

Details

  • Price: 800€
  • Size: 100 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0697022705

Description

Ambjent biznesi me qera-Ish Ekspozita, Tirane
Jepet me qera ambjent biznesi tek Ish Ekspozita. Ambjenti ka siperfaqe te brendshme 100m2, ambjenti eshte i organizuar ne open space. Ndodhet ne katin perdhe me disa shkalle te nje godine buze rruges kryesore. Ambjenti ka tualet dhe eshte i pajisur me aspirim qendror. Eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit.
Cmimi i qerase 800 Euro/muaj/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting