Ambjent biznesi me qera, Fresk

 • 2.500€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Tirane
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Tirane
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 450 m²
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0674108784

Description

Ambjenti ndodhet ne zonen e Freskut.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe neto 450 m2.
 • Verande e shfrytezueshme.
 • Lartesia 3.5 m.
 • Kati 0.

Organizimi:

 • Openspace
 • 4 Tualete

Te dhena te tjera:

 • Ambjenti disponon 3 linja 3 fazore.
 • Parking te dedikuar.
 • Mundesi e mire investimi per biznese te ndryshme.

Cmimi i qerase: 2500 euro/muaj.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Fresku, Tirane
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania