Ambjent biznesi me qera, Bulevardi Zogu i I

 • 3.500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0672277336

Description

Ambjenti ndodhet tek Bulevardi Zogu i Pare.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqja: 90 m2.
 • Kati 0.
 • Buze rruge.
 • Fasade xhami.
 • Ambjenti jepet bosh.
 • Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete te ndryshme biznesi.
 • Lokacion kyc ne nje nder zonat me te preferuar per investim.

Cmimi 3500 euro/neto

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania