Ambjent biznesi me qera-Blloku

 • 4.000€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 300 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Ambjent biznesi me qera-Bllok, Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi pranë Zyrave të LSI, Bllok. Ambjenti ka siperfaqe 300m2 dhe ndodhet ne katin e trete. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte mjaft e preferuar per aktivitete te ndryshme, si call center, qender kursesh, hotel, bar restorant, etj.
Cmimi i qerase 4000 Euro/muaj/neto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting