Ambient Zyre Per Qira, Tirana Garden Building

 • 800€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Ambienti ndodhet ne nje ndertese me 2 ashensore dhe recepsion ne hyrje te pallatit.

Ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet ne: korridor, 3 dhoma te ndara, tualet.

Eshte i pershtatshem per zyra, klinike mjekesore, estetike etj.

Ndodhet ne nje pozcion shume te favorshem, ne nje kompleks te ri modern buze rruges se Kavajes dhe mjaft e frekuentuar nga njerezit.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate