AMBIENT SHUMË FUNKSIONAL BIZNESI PËR QIRA NË UNAZËN E RE, Tiranë

 • 5.000€
, Unaza e Re

Details

 • Price: 5.000€
 • Size: 635 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355686003003

Description

Ambienti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re.
Ndodhet në katin e 3-të banim, të një kompleksi të ri të përfunduar së fundmi.
Ne pronë është bërë investim cilësor.
Të dhëna teknike:
11 dhoma,
6 tualete,
5 korrdiore të brendshme,
1 korrdior i përbashkët,
1 verandë,
3 ballkone.

Ashensor i dedikuar, për ambientin. Gjithashtu dhe 5 poste parkimi në katin -1

I përshtatshëm për biznese te ndryshme, si qender kursesh, klinika, zyra etc…

*Çmimi: 5000 Euro/muaj
Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni !

 • Address Unaza e Re
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon