Ambient per prodhim dhe magazinim me qera Nishtulla Durres

  • 550€
,

Details

  • Price: 550€
  • Size: 550 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera

Description

Ambient per prodhim dhe magazinim me qera Nishtulla Durres

Jepet me qera Ndertese, Nishtulla Durres
Ndertesa eshte me siperfaqe 550 m2, perbere nga 3 kate (secili kat 550 m2)

Cmimi:

Kati 1 – 2  euro/m2
kati 2 – 1.5 eur/m2
kati 3 – 1 eur/m2
Ndertesa ndan nje parkim prej 3.000 m2 me ambientet e tjera te bisnesit rreth saj.
E pershtateshme per parkimin e kamioneve te transportit.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
Referenca: 5026 IR

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
  • Invest Prona