AMBIENT ME QERA TE 21 DHJETORI

 • 1.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 120 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ambient per zyra me qira ne zonen e 21 Dhjetorit
Siperfaqe totale 120 m2, ne katin e 1.
E organizuar ne 3 ambiente pune, dhe 1 tualet.
E pozicionuar ne nje godine te pershtatshme per biznese, per ambasada etj.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

S

 • Address Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate