Ambient Komercial Per Shitje, Afer Rruges Margarita Tutulani

  • 120.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve,

Details

  • Price: 120.000€
  • Size: 40 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Features

Description

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.

Ka siperfaqe 40 m2.

Ambienti eshte i pajisur me 1 tualet dhe kondicioner.

Eshte i pershtatshem per ambient zyre, farmaci,apo cfaredo biznesi tjeter etj.

Zona ku ndodhet eshte mjaft e frekuentuar dhe e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te llojeve te ndryshme.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Address

  • City Tirane
  • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate