Ambient Biznesi (Zyra) për Qera, tek “Kompleksi Kika 2”

 • 700€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kompleksi Kika 2
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Kompleksi Kika 2
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 90 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Ambient Biznesi (Zyra) për Qera, tek “Kompleksi Kika 2”
Ndër Ndërtimet më cilësore në Tiranë, zonë shumë e aksesueshme, pranë parkut të Liqenit Artificial, me një larmi shërbimesh si dhe siguri absolute.

▪️Cilësime:
• Sapo Investuar
• I shtruar me Parket
• Kondicioner
• I përshtatshëm për Klinikë, Zyra Marketingu etj

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Kika 2
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit