AIR ALBANIA , APARTAMENT PER QIRA 2+1! ID: Billion2930

 • 750€
Premium qera
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Premium qera
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

AIR ALBANIA , APARTAMENT PER QIRA 2+1!

Tek Air Albania , ne zonen me te mire dhe te pelqyer te Tiranes,ofrojme apartament 2+1 per qira. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri , me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cilin ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar me te gjitha fasilitetet e nevojshme , i shtruar me parket dhe tualet me hidromasazh.Me orientim veri-perendimor. Ofron gjithashtu vend parkimi . Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/9692/air-albania-apartament-per-qira-2-1-billion2930.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate