3 Garsoniere / 2+1+3wc – PREMIUM SMART Apartament (Rr. E Kosovarëve – Petro Nini) Design Italian

 • 258.000€
Premium shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Gjimnazi Petro Nini
Premium shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Gjimnazi Petro Nini
 • 258.000€

Details

 • Price: 258.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692238499

Description

⚜Shiten: 3 Garsoniere / 2+1+3wc – PREMIUM SMART Apt (Rr. E Kosovarëve – Petro Nini)📍 Design Italian

⚜Shiten: 3 Garsoniere, Ap. PREMIUM SMART: – Rr. E Kosovarëve📍 *(258,000€) (112 m2)/ (Ose 2+1+3WC ) afër Petro Nini – Design Unik – 100% I rikonstruktuar,

Shitet I Mobiluar – Sistem Kapot – Diell- Smart System

(Automatikisht e Konveruteshme Në 3 Garsonjera – Ose 1 Garsonjer Dhe 1 Ap. 1+1 , pa bërë Investime shtesë, Ideale për Airbnb, me të Ardhura totale 2500€-3500€/muaj)

Q4036

– Sip: Totale: 112m2 ( 95.5 m2 Neto)
– Kati: 6 – Katet e pallatit: 9
– Pallat I Ri, Me 2 Ashensor ( Viti 2010)
– Orientimi: Jug-Perëndim
-Vendodhja: Rr. E Kosovarëve – Petro Nini Luarasi

-✔ Ap. Eshte I Investuar Kujdes të Imët deri në Detaje
– Jane Perdorur Markat Me Cilesore & Vendosur Elemente Qe Krijojne Nje Ndjesi Luksi Ne Te Gjithe Ambientet E Shtepise
– Struktura Eshte E Mireorganizuar Per Krijimin E Hapesirave Te Dhomave & Shfrytezimin Maksimal Te Ndricimit Natyral ✨
– Parket I ri Ac5, Vetrata, Termike, Sistem Kapot, Izolim Akustik, Instalime elektrike Italiane, 3 Kondicionera Inverter etj.
– Shitet I Kompletuar si në Foto + Pajisje!

– Mundësi për Kontratë Qeraje Afatgjatë, Gati, me Çmim 1200€/muaj (Për Blerësit që e mendojnë Si Investim)

🥂 Cmimi: 258,000 euro ( I Padisk.)

Tel ose WhatsApp: 0692238499

 • Address Gjimnazi Petro Nini
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
NewBllok
 • NewBllok