21 Dhjetori, SHITET APARTAMENT 1+1 138,000 €

 • 138.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 138.000€

Details

 • Price: 138.000€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

21 Dhjetori prane kompleksit Square 21 , Shitet Apartament 1+1.
Apartament me nje siperfaqe totale 67m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri.
Ambienti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon.
Zona ku ndodhet eshte mjaft e kerkuar me shume facilitete si institucione arsimore, bankare etj.

Adresa: Prane Kompleksit Square 21, 21 Dhjetori

DOKUMENTACION: KA HIPOTEKE
ID e Pronës : everest91637
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.
 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact