21 DHJETORI, JEPET ME QIRA, AMBJENT PER ZYRA,ID: Billion3417

 • 700€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6

Description

ID: Billion3417

Jepet me qira apartament 2+1+1, tek 21 Dhjetori tek rruga ” Frosina Plaku”.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme dhe afersise qe ka me qendren.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe mireadministruar. Ndertim i vitit 2020, me ashensor.

Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet

Ofrohet i pamobiluar.

Eshte perfekt per zyra, klinika, apo cfaredolloj biznesi tjeter, per arsye te pozicionimit buze rruges kryesore dhe vizibilitetit qe ka prej fasades se xhamit. Hapesira e bollshme lejon zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/11420/21-dhjetori-jepet-me-qira-ambjent-per-zyra-billion3417.html

 • Address Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate