Zyre Per Qira, Prane Librit Universitar

5 Blloku, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
5 Blloku, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania

Details

  • Size: 130 m²
  • Bathrooms: 2
  • Type: zyre
  • Status: qera
  • Kati: 8
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Zyra pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe totale 130 m2 dhe organizohet ne:

Korridor
1 ambjent open space
3 ambiente te ndara
2 tualete
2 ballkone me pamje nga qyteti

Ambienti eshte i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me 3 kondicioner.

Eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktivitete te ndryshme si p.sh: zyre, klinike, estetike etj.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe e preferuar per zhvillimin e bizneseve.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
  • City Tirane
  • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate