Details

  • Price: 1€
  • Size: 1015 m²
  • Type: zyre
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Zyrë në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje zyrë tek Arlis Ndërtim, në një zonë që krijon të gjitha facilitetet e nevojshme. Me sipërfaqe totale prej 1015.8m2 ku 846.5m2 është sipërfaqja e ndërtimit, 169.3m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 200.6m2 është sipërfaqja e verandës. Zyra ndodhet në katin e parë të një godine të re me ashensor. Zyra është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting