Zyre me qera

 • 950€
, Nucleus Albania, 8, Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Zyre me qera

, Nucleus Albania, 8, Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 950€

Details

 • Price: 950€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Zyrë me qera tek Rruga “Brigada 8”, Tiranë.
Zyra posedon një sipërfaqe prej 110m2 e cila është e ndarë në 3 ambjente , në një paradhomë dhe 2 tualete. Zyra jepet me qera e mobiluar, ndodhet në katin e dytë të një pallati të mirë administruar me ashensor.
Lirohet në mes të shkurtit.
Cmimi i qerasë bashkë me taksat është 950 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Nucleus Albania, 8, Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting