“WHITE HILL RESIDENCE”, PRANE CURRILAVE, DURRES

 • 250.000€
, Currilat Durres

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

White Hill Residence, rezidenca me e re luksoze ne qytetin e Durresit ne zonen e “Currilave” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj, me nje pamje panoramike dhe vetem 100 metra nga deti.

Rezidenca eshte nje inkorporim i hotelerise dhe rezidences se banimit dhe eshte organizuar ne 4 godina ku 3 jane godina banimi (me 3 apartamente per kat) dhe 1 eshte Hotel. Godinat jane 6 kateshe me 2 kate parkim nentoke. Kompleksi posedon pishine, bar, restorant, parkim nentoksor, hapesira te gjelberuara, recepsion te dedikuar ne cdo godine, monitorim 24h me kamera, roje jo vetem ne funksion te hotelit por dhe te godinave te banimit, ashensor, etj. Ofron shumellojshmeri sherbimesh dhe facilitetesh dhe ka nje cilesi te larte te ndertimit ku vlen per tu permendur sistemi kapot i fasades si dhe arkitekture moderne.

Apartament ne shitje 1+1 (papafingo) me siperfaqe ndertimi 73.7 m2 neto (84.1 m2 brutto) + 52.6 m2 verande, ne katin e 6 banim, me orientimin jug-lindje-perendim. Organizohet nga ambienti i ndenjes + kuzhine + ngrënie, dhomë gjumi, tualet dhe verande.

Bashke me apartamentin shitet dhe nje parkim me cmim 20.000 Euro ne katin -2

Cmimi Apartament + Parkim = 270.000 Euro

Me kontrate sipermarrje

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…rrilave-durres

 • Address Currilat Durres
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93