Vlore, shitet apartament 2+1

 • 45.000€
, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

Vlore, shitet apartament 2+1

, Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694035476

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Shkollës Ismail Qemali, Vlorë. Apartamenti ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, pranë qëndrës së qytetit. Ka një sipërfaqe prej 80 m², e organizuar në 2 dhoma, kuzhinë,banjo dhe ballkon. Shitet totalisht i mobiluar me çmimin 45000 €/total.
Për më shumë informacione na kontaktoni ☎️ +355694035476

 • Address Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate