Vile per shitje

  • 700.000€
, Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
, Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
  • 700.000€

Details

  • Price: 700.000€
  • Size: 375 m²
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686741959

Description

🔖SHITET VILE 3 KATESHE
* Ndodhet tek “Vilat Gjermane”, Rruga e Elbasanit dhe “Parkut te madh Kombetar Tirane”
* Siperfaqia e truallit 379 m2.
* Eshte me dokumenta te rregullta me certificate pronesie.
* E rrethuar me mur me dy porta, porte automatike me pult dhe porte me hyrje me vete private.
Po ashtu dhe garazh per 2 makina e siguruar me qepene me pult
* Mbjelle me agrume, peme frutore dhe dekorative ne te gjithe siperfaqen e lire te truallit.
* Sip. totale e ndertimit eshte 385 m2 prej te cilave:
* Sip e katit 0-ro ( kati pare ) ka siperfaqe 139.5 m2, e organizuar ne:
* Garazh me qepene, lavanderi, ambjente ndihmese per fitnes, magazinime etj.
* Kati i pare ( i 2-ti banim) me sip. 119 m2, i cili eshte organizuar:
– Ne soxhorno e madhe ( ambient ndenje) me oxhak druri.
– Ambient gatimi, ngrenie me vete dhe me dalje ne verante.
– 1 dhome gjumi
– 1 tualet te madh me dritare.
– Ambient pushimi relaksues (verande) e madhe) e mobiluar ne dru.
* Kati i dyte ( i 3-ti banim) papafingo me sip. 115 m2.
Eshte oganizuar ne:
– Verante e madhe panaromike dekoruar ne dru
– 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete dhe me dalje ne verande me pamje fantastike te gjelberuar.
– 2 dhoma te tjera gjumi me 1 tualet te madh te perbashket me hidromasazh.
* Truall i lire 266 m2 ( ka dhe siperfaqe ekstra)
* Catia eshte me termoizolim, me beton dhe cati tjegulle cilesore dhe hidroizolim me polisterol.
* Me sistem ngrohje-ftohje qendror ciller per te gjithe vilen.
* Ka panel diellor .
* Vila ka privatesi ne nje zone shume te qete, pa zhurma, pasi rruga eshte pa dalje dhe nuk ka levizje makinash te tjera, por vetem te nje blloku prej 5 vilash te pavarura nga njera tjetra.
* Viles i eshte bere dhe nje investim i ri i konsiderueshem extra ne oborrin nga pas me dalje porte me vete, me gure dekorativ, pedane druri, gjelberim per party dhe #barbeque duke i dhene nje privatesi dhe relax absolut.
* Ka elemente te larte sigurie, kamera etj.
* Eshte me certifikate te rregullt pronesie.
* Ka akses shume te mire levizje me Qendren e Tiranes,
rrugen nacionale TEG dhe Parkun Kombetare!
📲Cel 0686741959

  • Address Vilat Gjermane, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Contact Information

View Listings
Stelina
  • Stelina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Stelina
  • Stelina