Details

  • Price: 10€
  • Size: 294 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0694022991

Description

Vilë në shitje tek “Olea Residence”, Palasë.
Me sipërfaqe trualli 294.5m2 ku 162.9m2 është sipërfaqa ndërtimit, 129.6m2 është sipërfaqa netto, 21m2 është sipërfaqa e verandës, 12.3m2 është sipërfaqa në total e ballkoneve dhe 41.1m2 është sipërfaqa e garazhdit. Vila është e organizuar në 2 kate në atë përdhe që është e organizuar në dhomë ndenje, kuzhinë, tualeti dhe veranda. Ndërsa në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone. Vila është e mobiluar në mënyrë luksoze dhe e investuar në detaje. Në cmim janë të përfshira edhe 2 spote parkimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

Address

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting