Vile ne shitje

 • 650.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 650.000€

Details

 • Price: 650.000€
 • Size: 286 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vilë në shitje-TEG, Tiranë
Në Rezidencën ”Garden Villa”, shitet vilë 3-katëshe, aktualisht e dhënë me qera për 5 vite. Kompleksi cilësohet si ndër më elitarët në zonën e vilave pranë TEG-ut, me administrim dhe shërbime të përbashkëta tejet cilësore. Vila ka një sipërfaqe ndërtimi prej 286m2 dhe sipërfaqe oborri 395m2. Organizohet në 3 kate: Kati i parë organizohet në sallonin e madh të ndenjes, dhoma e gatimit dhe dhoma e ngrënies dhe një tualet. Kati i dytë organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 sallon dhe 1 ballkon. Kati i tretë organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Është e investuar në mënyrë tejet cilësore, me sistem qendror kondicionimi, izolim termik, oxhak në sallonin e ndenjes etj. Njëkohësisht vila ka dhe 2 poste parkimi te dedikuara. Rezidenca ka dhe një pishinë të përbashket. Aktualisht është e dhënë me qera 2300 Euro/Bruto, me kontratë 5 vjecare, pra mund të jetë dhe një mundësi shumë e mirë investimi. E gjithë rezidenca banohet në 90% nga shtetas të huaj. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting