Vile ne shitje

 • 360.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje

Vile ne shitje

, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 493 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vilë në shitje në kompleksin më të ri në Gjirin e Lalëzit.
Kompleksi “Turqoise Marina” ofron disa facilitete;
-Plazh privat i garantuar,
-Port ankorimi për mjetet lundruese,
-Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët,
-Korsi biçikletash,
-Ambjente sportive – tenis, basketboll, volejboll, futboll etj,
-Izolim termik, teknologji të lartë.

Vila për shitje ka dalje në det dhe ka këto karakteristika;
Ka sipërfaqe parcele 493m2, ku sipërfaqja fizike e vilës është 155m2, sipërfaqja e katit nëntokë është 100.70m2, sipërfaqja totale e verandës 35.70m2, dhe sipërfaqe oborri 394.20m2.
Vila organizohet në katin nëntokë në ambjent teknik, kati perdhe në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe veranda. Kati i parë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale dhe dhoma e gjumit e fëmijëve, 1 tualet dhe verandë.
Cmimi i shitjes 360000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting