Vile me qera

 • 3.000€
, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Vile me qera

, Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 534 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Vilë me qera tek Kodra e Priftit, Tiranë.
Me sipërfaqe ndërtimi 300m2 dhe sipërfaqe trualli 534m2. Vila është 4 katëshe dhe është ndërtim i sapo përfunduar dhe i pabanuar më përpara. Jepet me qera bosh dhe është e përshtatshme për zyra, kopësht, klinikë, call-center edhe për shoqata të ndryshme por mund të përdoret edhe për banim. Ka oborr me gjelbërim dhe 6 vende parkimi për makina. Vila ka sistem chiller, linjë 3 fazore, parket lisi, tavan të varur, spote led, dritare triplex.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting