Vile me qera

 • 950€
, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Vile me qera

, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 950€

Details

 • Price: 950€
 • Size: 210 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Vilë me qera-Tiranë
Ofrojmë vilë me qera tek Rruga Haxhi Hysen Dalliu. Është e organizuar në 3 kate ku secili kat ka sipërfaqe 70m2. Kati i parë ka vend parkimi, ndërsa kati i dytë dhe i tretë ka në total 5 dhoma, 3 tualete dhe 2 ballkone. Është e përshtatshme për lloje të ndryshme biznesi si: shoqata, kopshte, klinika, etj.
Cmimi i qerasë 950 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting