Vile me qera

 • 4.300€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
qera

Vile me qera

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 4.300€

Details

 • Price: 4.300€
 • Size: 850 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Vila me sipërfaqe trualli 850m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 400m2. Është e organizuar në 2 kate me 4 dhoma, 4 tualete, sallon+kuzhinë, dhomë lavanderie, oborr me gjelbërim. Vila ka mobilim luksoz dhe të investuar në detaje.
Cmimi i qerasë është 4300 Euro/muaj. (Përfshihen taksat dhe kopshtari)

 • Address long hill residence, Rruga Seit Teqja, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting