Vilë 3-katëshe në shitje, Farkë

 • 450.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 304 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693650262

Features

Description

Vila ndodhet ne Farke.

Informacion i pergjithshem:

 • Strukture 3-kateshe.
 • Siperfaqe Ndertim  304.7 m2.

Organizimi:

 • Kati -1, 124 m2: * 2 dhoma gjumi + 2 garderoba + 2 tualete; Lavanteri; 2 Magazina; 2 Sauna.
 • Kati 0, 100.7 m2: * 2 Ambjente ndenje; 2 ambjente gatimi; 2 tualete
 • Kati 1, 80 m2: *4 dhoma Gjumi  + 2 Tualete + 4 Ballkone
 • Tarrace: 2 Dhoma Gjumi + 2 Veranda

Te dhena te tjera:

 • Vila shitet bosh.
 • Oborr te gjelberuara.
 • 2 poste parkimi.
 • Vila disponon pishine.
 • Cilesi ndertimi.
 • Zone teper e qete per banim.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania