Vilë 2-katëshe në shitje, Rolling Hills 2

 • 1.500.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.500.000€

Details

 • Price: 1.500.000€
 • Size: 490 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0672277336

Description

Vila ndodhet tek Rolling Hills 2, Lunder prane TEG.

Informacion i pergjithshem:

 • Strukture 2-kateshe.
 • Siperfaqe totale ndertimi 490 m2.
 • Siperfaqe verande 22.8 m2.
 • Siperfaqe parcele 517.3 m2.

Organizimi:

 • Kati -1 (168.3 m2): Ambjent argetimi; 2 tualete; Garderobe; Dhome gjumi; Ambjent teknik; Lavanderi; Korridor + Shkalle.
 • Kati i 0 (172.3 m): Ambjent ndenje + Ngrenie + Gatimi; Dhome gjumi + tualet; Tualet; Verande; Korridor + Shkalle.
 • Kati 1 (149.4 m2) : 3 Dhoma gjumi secila me garderobe + tualet; 2 veranda; korridor + shkalle.

Te dhena te tjera:

 • Vila shitet bosh. Ne faze ndertimi.
 • 2 poste parkimi.
 • Rezidenca te ofron komoditet dhe privatesi.
 • Vilat rezidenciale private dallohen per cilesine me te larte te projektimit, ndertimit dhe materialeve te perdorura, per nje menyre jetese autentike.
 • Vilat ofrojne pamje nga lindja dhe perendimi i mrekullueshem i diellit dhe nje pamje nga kalaja e Petreles deri ne malin e Dajtit.
 • Oborre te gjelberuara.
 • Zone teper e qete dhe e preferuar per banim.

* Ne faze tulle.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania