Vilë 2-katëshe në shitje, Rezidenca Kodra e Diellit 1

 • 590.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane
 • 590.000€

Details

 • Price: 590.000€
 • Size: 339 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693727199

Description

Vila ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.

Informacion mbi vilën:

 • Sipërfaqja e vilës: 339.58 m2.
 • Strukturë 2-katëshe + papafingo.

Organizimi :

 • Kati 0 (69.83 m2): Garazh per 2 makina
 • Kati 1 (79.5 m2) : Ambjent ndenje; Lavanderi; Tualet; Pishine
 • Kati 2 (85 m2): Dhoma gjumi +Tualet; 2 dhoma gjumi; Tualet
 • Papafingo (35 m2): Ambjent openspace
 • Verande 70.25 m2

Cilësime të tjera:

 • Totalisht i investuar.
 • Sistem kapot.
 • Kubaturë e rregullt.
 • Totalisht e shtruar me parket.
 • Sistem Ngrohje.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Zone teper e qete dhe e preferuar per banim pjese  e nje nder rezidencave me te mira me nje siguri maksimale.
 • Me akses te shpejte ne facilitetet qe ofron nje nga zonat me elitare te qytetit.

Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania