Vilë 2-katëshe në shitje, Drimadhes

 • 570.000€
, Plazhi i Drimadhës, Kallam (Dhermi), Drimadhë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Plazhi i Drimadhës, Kallam (Dhermi), Drimadhë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 570.000€

Details

 • Price: 570.000€
 • Size: 245 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693650262

Description

Vila ndodhet ne Drimadhes.

Informacion i pergjithshem:

 • Strukture 2-kateshe.
 • Siperfaqe ndertimi 175.8 m2.
 • Siperfaqe parcele 245.8 m2.

Organizimi:

 • Kati i 0: Ambjent ndenje + Gatimi; Tualet;
 • Kati 1: 2 Dhoma gjumi; Korridor shperndares; Tualet; 2 ballkone;

Te dhena te tjera:

 • Pjese e nje kompleksi vilash ne faze ndertimi.
 • Vila shitet bosh.
 • Pishine private.
 • Oborre te gjelberuara, kend lojrash.
 • Zone teper e qete dhe e preferuar per banim.

* Ne faze ndertimi.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Plazhi i Drimadhës, Kallam (Dhermi), Drimadhë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania