Zona/Rruga : Shkallnur

Shitet toke truall 1134 m2 me 100€/m2. Trualli eshte i rrethuar me mur betoni nga te gjitha anet dhe ka forme te rregullt retangolare ku mund te ndertohen dy vila ose shtepi banimi dhe cdo lloj aktiviteti. Ndodhet ne Shkallnur Durres 100m afer rruges kryesore Plepa – Tirane dhe 1000m. afer Detit. Eshte nje zone e qete me ndertesa private me uje te pishem dhe energji elektrike te garantuar. Kjo prone eshte me certifikate te rregullt pronesie.
Per me shum informacion kontakto ne tel. 39 3277029027 adresa email: zitade@hotmail.it

Cel. :39 3277029027