Toke-Truall ne shitje

 • 1.050€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 1.050€

Details

 • Price: 1.050€
 • Size: 252 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Tokë-truall në shitje-Tiranë
Shitet tokë-truall tek Rruga e Dibrës, pranë Rrugës ”Sul Bega”. Toka ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar për banim.
Toka ka sipërfaqe 252m2 dhe ka një shtëpi me sipërfaqe 37m2. Toka disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes 1050 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting