Toke Per Shitje Ne Fshatin Plug- Lushnje

, Plug, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9012, Albania
shitje
, Plug, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9012, Albania

Details

  • Size: 28000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Toka ka siperfaqe 28000 m2 dhe pozicionohet 1 km larg autostrades.

Eshte totalisht e investuar dhe e pajisur me sistem vaditje qendrore me pus, per sigurimin e ujit.

Ka sistem kamerash dhe njerez qe perkujdesen per token.

Mund te shfrytezohet per mbjelljen e frutave te ndryshme. Momentalisht perdoret per prodhim shege te embla pa fara dhe fruta te tjera mix.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Eshte nje mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Plug, Lushnja, Fier County, Southern Albania, 9012, Albania
  • City Lushnje

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate