TOKE PER SHITJE NE BERAT!

  • 210.000€
, Berat

Details

  • Price: 210.000€
  • Size: 4988 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0686039100

Features

Description

Toka ndodhet në qytetin e Beratit.

Informacion mbi tokën:

Toka ndodhet buzë rrugës kryesore, ku pranë ka disa biznese me emër
Ka një sipërfaqe prej 4988 m²
Mundësi e mirë investimi
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Berat
  • City Berat

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact