Tirane, shitet toke , 426 m² 500.000 € (Ali Demi) TT 000

  • 500.000€
, Ali Demi, Tirane

Details

  • Price: 500.000€
  • Size: 426 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje

Description

Toke ne shitje.
Vendndodhja: Ali Demi, Tirane.

Specifika te prones:
-Siperfaqa toke: 426 m2.

Avantazhe:
-Mundesi per ndertim deri ne 1790 m2.
-E pershtatshme per ndertim dhe aktivitete te ndryshme biznesi.
– Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone , na kontaktoni!

  • Address Ali Demi, Tirane

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
  • muca ardit