Tirane, shitet toke , 2,650 m² 212,000 € (Linzë, Tiranë), TT 904

 • 212.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 212.000€

Details

 • Price: 212.000€
 • Size: 2650 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Në shitje, Tokë.
Vendndodhja: Linzë, Tiranë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 2650 m2.

Avantazhe:
-Pozicion i favorshëm buzë rruge.
-Me hipotekë.
-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2