Tirane, shitet apartament 2+1+Ballkon Kati 3, 110 m² 200.000 € (Astir) TT 1000

 • 200.000€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692345291

Description

Shitet, Apartament 2+1+2.
Vendndodhja: Green City, Astir, Tirane.

Specifika te prones:
-Siperfaqe totale: 110 m2.
– Kati: 3.
– Me ashensor.
– I mobiluar.
-Totalisht i investuar.

Organizimi:
Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Strandart elitar, cilesi & siguri maksimale.
– Lokacion strategjik.
– Investim afatgjate.
– Fasade e ventiluar.

Per nje konsulence te plote per pronen ne menaxhim si dhe nje vizite nga afer ne prone, na kontaktoni!

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Contact Information

View Listings
muca ardit

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
muca ardit
 • muca ardit