Tirane, shitet apartament 2+1 Kati 1, 107 m² 266.550 € (Pazari i ri) TT 543

 • 266.550€
, The New Bazaar, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
, The New Bazaar, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 266.550€

Details

 • Price: 266.550€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 2+1.
Vendndodhja: Pazari i ri, Qendër, Tiranë.

Detaje për Rezidencën & Zonën:
-Qendra e Tiranës ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik,
spitale, qendrat tregtare, dhe shërbimet e tjera të nevojshme. Ky akses e bën më të lehtë jetesën e banorëve të kësaj zone.
-Infrastruktura është përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të punuar. Ky
transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Në krahasim me disa pjesë të tjera të Tiranës, kjo zonë mund të konsiderohet si një zonë relativisht e sigurt dhe e qetë. Kjo është e rëndësishme për banorët dhe për nxënësit e shkollës.
-Vend tepër strategjik edhe për shkak të transformimit të vazhdueshëm si një ndër pikat me potencial të lartë ekonomik.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 106.62 m2.
-Sipërfaqe neto: 92.85 m2.
-Kati: 1 banim.
-Ndertim i ri.
-Fazë përfundimtare.

Organizimi:
Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:
– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.
– Cilësi & siguri maksimale.
– Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address The New Bazaar, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON